Lech Poznań 2001 - strona nieoficjalna

Informacje organizacyjne !

• autor: lech01, 2014-07-03 13:21

Kilka informacji organizacyjnych dotyczących klasy 1 C - gimnazjum w Poznaniu.

Opiekunem drużyny będzie Trener Hubert Wędzonka - kontakt z Trenerem

poprzez e-mail: hubert.wedzonka@lechpoznan.pl lub tel. nr 880 780 249

Przynajmniej w początkowym okresie - ta strona będzie dalej pełniła pewnego rodzaju przekaz informacji dla zawodników i rodziców od Trenera Lecha Poznań rocznik 2001.

ROZPOCZĘCIE TRENINGÓW

Drużyna rozpocznie przygotowania na szkolnych obiektach (Przepadek - boisko przy. ul. Armii Poznań) już w środę 30.07. Szczegółowy plan treningów pojawi się, również tutaj na stronie, po ostatecznym ustaleniu grafiku.

Internat szkolny dla chłopców zamiejscowych będzie dostępny dopiero od 11.08 - także w przypadku chłopców z drużyny przeprowadzka do internatu odbędzie się dopiero po zakończeniu obozu.

OBÓZ PRZYGOTOWAWCZY - uwaga WAŻNE !

Drużyna 10 sierpnia wyjeżdza na obóz treningowy do Międzychodu. Powrót z obozu w piątek 15 sierpnia po obiedzie. Na zgrupowanie wyjeżdzają wszyscy chłopcy - 25 osób zakwalifikowanych do klasy.

Rodzice muszą sfinansować zakwaterowanie oraz wyżywienie w hotelu Neptun w Międzychodzie. Koszt wyjazdu za 5 pełnych dni i nocy plus wyżywienie wynosi 475 zł plus 25 zł.

Płatność należy uiścić w dwóch ratach:

I rata 250 zł w terminie do 09.07

II rata 250 zł w płatna w dniu wyjazdu.

Wpłatę I raty proszę uiścić na konto 18 1140 2004 0000 3002 7498 9413 - Grzegorz Pawłowski

Po dokonaniu wpłaty proszę przekazać informację SMS lub e-mail do Trenera Huberta Wędzonki o dokonaniu wpłaty - kontakt powyżej.

Prośba o terminową wpłatę gdyż już 10 lipca dokładnie połowa kwoty za noclegi i wyżywienie musi się znaleźć na koncie hotelu! Tym samym, jeżeli komuś nie robi większej różnicy może w terminie I raty dokonać większej wpłaty (np. całość) za obóz.

KARTY ZDROWIA I BADANIA

Każdy zawodnik na pierwszy trening przychodzi ze swoją aktualną kartą zdrowia (nie dotyczy chłopców, których karty na tą chwilę posiada Trener Karol Bartkowiak). Cała drużyna zostanie poddana rutynowym badaniom w klinice RehaSport w sierpniu (czy przed czy po obozie to się okaże).

Kadra WZPN

Część chłopców będzie zobligowana uczestniczyć w zgrupowaniu kadry WZPN, które odbędzie się w terminie 31.07-04.08. O powołaniach zainteresowani zostaną poinformowani normalnym trybem.

Zagubieni ;-)

Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości czy pytania natury organizacyjnej, proszę o kontakt. Z chęcią wszystkim pomogę tak jak będę umiał, dotyczy się to w szczególności nowoprzyjętych chłopców w struktury Akademii Lecha Poznań. Śmiało dzwońcie i pytajcie, nie ma głupich pytań ! ;-)

Grzegorz Pawłowski 501 214 357, grzesiekpawlowski@yahoo.com

GRATULACJE dla wszystkich zakwalifikowanych oraz dla trójki chłopców, która od sierpnia emigruje do Wronek. DOBRA ROBOTA !!!

Stwórzcie niezłą bandę, ku chwale Lecha Poznań :-)

Autor: Treść:pozostało znaków: