Lech Poznań 2001 - strona nieoficjalna

Kadra WZPN - mecz mistrzowski z Pomorski ZPN

• autor: lech01, 2015-05-06 09:39

Poniżej wszelkie niezbędne informacje i powołania.

Proszę o postępowanie zgodnie z wytycznymi.

Powodzenia !

Klub               KKS LECH POZNAŃ

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej informuje, że w dniu 14.05.2015 w Wągrowcu odbędzie  się  mecz  mistrzowski   pomiędzy  Reprezentacją  Wielkopolskiego  ZPN  i Pomorskiego ZPN rocznik 2001.

Na zawody powołuje się następujących zawodników z Waszego Klubu :

1. JANIAK KACPER; 4. KACZMARKIEWICZ MACIEJ; 2. PLEŚNIEROWICZ WIKTOR; 5. NOWAK OSKAR; 3. WOJAKIEWICZ KACPER; 6. OKOŃSKI MIKOŁAJ; 7. KORCZAK ANTONI; 8. KOBACKI OLAF; 9. PETLAKOWSKI KRYSTIAN; 10. BURMAN BARTŁOMIEJ; 11. ANDRZEJEWSKI KACPER; 12. BIAŁCZYK JAKUB

Zbiórka  zawodników  w  dniu 14.05.2015r.  do  godz.  8.00  w  Poznaniu  przy  ul.Bułgarskiej 17 (stadion INEA/siedziba WZPN).

Powołani zawodnicy muszą zabrać ze sobą :- aktualną kartę badań lekarskich,- kartę zawodnika,- paszport lub aktualną  legitymację szkolną (Pesel), - obuwie na boisko sztuczne.

becność powołanych zawodników jest obowiązkowa.Zwrot kosztów przejazdu na miejscu zbiórki po przedłożeniu biletu PKP (PKS). Kierownictwa  poszczególnych  klubów  prosi  się  o  dopilnowanie  bezwzględnego  i punktualnego przybycia powołanych zawodników.

Zawodnik powołany do reprezentacji, który nie stawi się na zawody lub turniej nie może brać  udziału  w  najbliższych  zawodach  mistrzowskich  pod  rygorem  orzeczenia walkoweru  (Uchwała nr IX/140 z dnia 3 i 7 lipca 2008 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej).

Obowiązkowe potwierdzenie udziału u trenera F. Myszkowskiego  (sms na nr 503-106-571)lub ( e-mail: fabian.myszkowski@wp.pl) do dnia 11.05.20155 r.

Autor: Treść:pozostało znaków: